Doğal

Ürünlerimizde Avustralya merinos koyununun özenle işlenmiş yünü kullanılmaktadır. İnsan doğasıyla %100 uyum içerisindedir.

Sağlıklı

%100 doğal olan ürünlerimiz, Artroz, yumuşak doku, Astım Bronşit ve romatizma hastalıklarına karşı çok büyük olumlu etki sağlar.

Onaylı

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) onaylı olan ürünümüz kendi modern tesislerimizde özenle hazırlanıp beğeninize sunulmaktadır.

Güvenli

Kullanma talimatına uymak koşuluyla ürünlerimiz firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır. Güvenle kullanabilirsiniz.


Çalışma Prensibi


Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla çalışırız. Hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı, onur, adalet, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Çalışanlara Karşı Sorumluluklarımız

Çalışanların özlük haklarının tam ve doğru biçimde kullanılmasını sağlarız. Çalışanlara dürüst ve adil yaklaşır, ayrımcı olmayan, güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt ederiz. Çalışanlarımızın bireysel gelişimi için gerekli çabayı gösterir, sosyal sorumluluk bilinciyle yer alacakları uygun sosyal ve toplumsal faaliyetlere gönüllü olmaları konusunda da destekler, iş hayatı ile özel hayat arasındaki dengeyi gözetiriz.

Dürüstlük

Tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Çalışanlarla ve tüm paydaşlarımızla ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlükle hareket ederiz.

Yenilikçi Olmak

Bize göre “iki günü birbirine eşit olan zarardadır”. Hayal kurar, gerçekleştirmek için çaba sarf eder ve gerçekleştiririz.


Referanslar

Müşterilerimiz